Informacje

Kontakt

Wypożyczalnia naczyń PARTYLAND

ul. Płk. Dąbka 8

30-732 Kraków

NIP:
6791895076
REGON:
350022944
E-mail:
Telefon:
604 612 930

O sprzedającym

Zajmujemy się wypożyczaniem naczyń oraz sprzętu na rodzinne przyjęcia okolicznościowe a także firmowe imprezy i konferencje.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów.

Płatność/dostawa

Zamówiony sprzęt można odebrać osobiście z ul. Płk. Dąbka 8 w Krakowie lub zamówić wraz z transportem - cena 30,00 zł/dowóz i 30,00/odbiór sprzętu na terenie Krakowa. Cena za transport, to cena za dowiezienie sprzętu w wyznaczone miejsce. Cena nie obejmuje wnoszenia sprzętu na piętra ani układania go stosownie do potrzeb osób wypożyczających.

Transport poza Krakowem do indywidualnych negocjacji.

Płatność za wypożyczony sprzęt następuje najdalej w dniu odbioru za cały okres wypożyczenia.

W ramach promocji wypożyczamy sprzęt na cały weekend (od piątku do poniedziałku) za cenę 1 doby. Promocja nie dotyczy wynajmu klimatyzatorów. Cennik wynajmu klimatyzatorów tutaj: http://partyland.otwarte24.pl/49,KLIMATYZATOR-PRZENOSNY

Istnieje możliwość indywidualnych negocjacji ceny.

Regulamin

1. Wypożyczalnia wydaje sprzęt w pełni sprawny technicznie, czysty i nadający się do bezpośredniego użycia.

2. Wypożyczający zobowiązuje się zwrócić sprzęt w stanie niepogorszonym, czysty i poukładany.

3. W przypadku niedotrzymania terminu oddania sprzętu do Wypożyczalni Wypożyczający zostanie obciążony dodatkową płatnością za kolejne doby przedłużenia wypożyczenia – wg umówionych stawek dla wypożyczenia za każdy dzień.

4. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem i jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne zdarzenia wynikłe z jego nieodpowiedniego korzystania.

5. Uszkodzone elementy wypożyczonego sprzętu oraz brakujące elementy sprzętu – wg wykazanych w dokumencie cen odtworzenia, obciążają Wypożyczającego.

 

Inne

 Uwaga:

Zapraszamy w godz. 8 - 15.00. + zawsze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.